To jest miejsce dla mnie i dla moich pasji. Zapominam się na chwilę i pracuję...będę tu umieszczać prace wykonane różnymi technikami.
Na dzień dzisiejszy odkrywam scrapbooking, ale jestem otwarta na inne techniki :)))
środa, 25 lutego 2015
Nadal Laleczki ...
Ciągle jestem w temacie laleczek Julie Notting w interpretacji Gosi Salomon :)
Zachwyciły mnie te trójwymiarowe konstrukcje i ich możliwości :)
Laleczki, jeden z naszych ulubionych motywów!!! Śliczna kreacja! Zapraszamy na naszego bloga kreacje.naszegagatki.pl oraz karteczkową rozdawajkę https://www.facebook.com/naszegagatkipl
Laleczki, jeden z naszych ulubionych motywów!!! Śliczna kreacja! Zapraszamy na naszego bloga kreacje.naszegagatki.pl oraz karteczkową rozdawajkę https://www.facebook.com/naszegagatkipl
OdpowiedzUsuń